MSA ULTIMA X5000 Gas Detector

Předbíhá čas o celé roky, nemluvě o jeho konkurenci.

Představujeme nový snímač plynu ULTIMA X5000. Se snímačem ULTIMA X5000, vybaveným textovým displejem v 9 jazycích a dotykovým rozhraním umožňujícím provoz bez použití nástrojů, máte životně důležitá data na dosah ruky. Vítejte v budoucnosti detekce plynu.

Page Down
Display

Displej

Nová tvář detekce plynu.

ULTIMA X5000 má nový design s OLED displejem a jasnými stavovými LED diodami, zajišťující mimořádnou viditelnost. Snímač používá zelenou, žlutou a červenou LED diodu k signalizaci normálního stavu, poruchy a alarmu.

Organic LED Display
Inputs

Dva senzorové vstupy

2 senzory. 1 snímač. 0 kompromisů.

Technologie dvou senzorů zdvojnásobuje kapacitu detekce ve stejném fyzickém objemu jako v případě detektoru jednoho plynu. Senzory lze připojit dálkově, kombinovat a sladit s vašimi požadavky na detekci plynů.

Bluetooth
Bluetooth

Bluetooth

Buďte ve spojení. Pracujte chytřeji.

Bezdrátová technologie Bluetooth umožňuje použít mobilní zařízení jako HMI obrazovku a řídicí jednotku. Aplikace X5000 Connect App je vytvořena s pomocí nejvyšších standardů zabezpečení a poskytuje v mobilním zařízení informace v reálném čase. Dobu nastavení zkracuje nejméně o 50%.

Sensor

Vyspělá technologie senzorů

Přehodnoťte svá očekávání.

Patentované senzory XCell® od MSA s technologií TruCal® prodlužují intervaly kalibrace až na 18 měsíců. Technologie TruCal aktivně monitoruje integritu senzoru a kompenzuje faktory prostředí, které u běžných elektrochemických senzorů způsobují odchylky, což umožňuje prodloužit kalibrační cykly dalece nad oborové standardy. TruCal dokáže výrazně zkrátit prostoje a zajistit klidnou mysl.

Technologie TruCal

  • Delší intervaly kalibrace
  • Lepší stabilita
  • Bezproblémový provoz; automatická samokontrola 4x/den
  • Monitoruje vliv času a prostředí
XCell Sensor with TruCal Technology
Touch Controls

Dotykové ovládání

Zapomeňte na nástroje.

První tlačítkové rozhraní v oboru umožňuje intuitivní uživatelské ovládání. Monitor ULTIMA X5000 lze kompletně ovládat bez použití nástrojů – již nikdy nebudete muset použít magnet nebo řídicí jednotku.

Retrofitting
Retrofitting

Dodatečná montáž

Vyčnívá. Ale stále se vejde na místo.

Monitor ULTIMA X5000 lze snadno dodatečně namontovat, protože má přesně stejné instalační rozměry jako ULTIMA X, takže instalaci lze snadno provést s pomocí stávajícího potrubí a zapojení, a také integrovaného montážního držáku.

Jste připraveni zažít na vlastní kůži budoucnost detekce plynu?

Zaregistrujte se a získáte ZDARMA DEMO, kde se dozvíte vše o vlastnostech monitoru ULTIMA X5000.

MSA + GM

Bezpečnost. V číslech.

MSA a General Monitors chrání lidi i zařízení již přes 100 let. Společně vám přinášíme bezkonkurenční nabídku detektorů plynu a plamene. Nejenže vyrábíme senzory, ale také vynalézáme technologie detekce.

Další informace >