MSA ULTIMA X5000 Gas Detector

Wyprzedza o lata swoje czasy,
nie wspominając nawet o konkurencji.

Przedstawiamy nowy detektor gazu ULTIMA X5000. Posiada on pełnotekstowy wyświetlacz w 9 językach i interfejs dotykowy umożliwiający obsługę bez użycia narzędzi, dzięki czemu zapewnia szybki dostęp do Twoich cennych danych. Witamy w przyszłości wykrywania gazu.

Page Down
Display

Wyświetlacz

Nowa jakość wykrywania gazu.

Nowa konstrukcja ULTIMA X5000 z organicznym wyświetlaczem LED (OLED) i jasnymi ledowymi wskaźnikami stanu zapewnia doskonałą widoczność. Ten monitor gazu posiada zielony, żółty i czerwony wskaźnik LED do sygnalizowania stanu poprawnej pracy, błędu i alarmu.

Organic LED Display
Inputs

Podwójne wejścia czujnika

2 czujniki. 1 głowica pomiarowa. 0 kompromisów.

Możliwość podłączenia dwóch czujników podwaja możliwości w zakresie detekcji i pozwala zaoszczędzić miejsce zajmowane przez pojedynczą głowicę pomiarową. Czujniki mogą być zamontowane zdalnie, mieszane i dopasowane do twoich potrzeb w zakresie detekcji gazu.

Bluetooth
Bluetooth

Bluetooth

Bądź w kontakcie. Pracuj inteligentniej.

Technologia bezprzewodowa Bluetooth pozwala wykorzystywać urządzenia mobilne jako ekran HMI i sterownik. Aplikacja X5000 Connect App zapewnia wysokie standardy bezpieczeństwa i umożliwia przekazywanie informacji w czasie rzeczywistym do Twojego urządzenia mobilnego. Pozwala skrócić czas konfiguracji o przynajmniej 50%.

Sensor

Zaawansowana technologia czujników

Skalibruj swoje oczekiwania.

Opatentowane przez MSA czujniki XCell® z technologią TruCal® umożliwiają wydłużenie okresów kalibracji nawet do 18 miesięcy. Technologia TruCal aktywnie monitoruje integralność czujnika i kompensuje czynniki środowiskowe powodujące dryft zwykłych czujników elektrochemicznych, co umożliwia wydłużenie cykli kalibracji daleko poza standardy branży. TruCal pozwala znacząco skrócić czasy przestojów i zapewnia spokój umysłu.

Technologia TruCal

  • Dłuższe okresy pomiędzy kalibracjami
  • Lepsza stabilność
  • Bezproblemowa praca; automatyczne samotesty 4x/dzień
  • Monitoring wpływu czasu i warunków środowiskowych
XCell Sensor with TruCal Technology
Touch Controls

Dotykowe elementy sterowania

Nasz model beznarzędziowy.

Pierwszy w tej branży interfejs dotykowy zapewnia intuicyjną obsługę. ULTIMA X5000 nie wymaga żadnych narzędzi do obsługi. Nigdy więcej nie będziesz musiał stosować magnesu ani sterownika.

Retrofitting
Retrofitting

Modernizacje

Wyróżnia się. Ale nadal pasuje.

Istniejące instalacje można łatwo wyposażyć w ULTIMA X5000, ponieważ ma on taką samą formę, jak ULTIMA X, dzięki czemu montaż jest prosty i wykorzystuje istniejące kanały i okablowanie, jak również zintegrowany wspornik montażowy.

Jesteś gotowy doświadczyć przyszłości wykrywania gazu?

Zapisz się na BEZPŁATNĄ DEMONSTRACJĘ, aby lepiej poznać możliwości ULTIMA X5000.

MSA + GM

Bezpieczeństwo. W liczbach.

MSA i General Monitors chronią ludzi i instalacje od ponad 100 lat. Wspólnie zapewniamy niezrównaną paletę detektorów gazu i płomienia. Nie tylko produkujemy czujniki – wymyślamy technologię wykrywania.

Dowiedz się więcej >